25AA010A-I/ST Memory IC Chip
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Contact Now
25AA010A-I/ST Memory IC Chip
25AA010A-I/ST Memory IC Chip
25AA010A-I/ST Specifications Part Status Active Memory Format EEPROM Memory Type Non-Volatile Memory Size 1Kb (128 x 8) Speed 10MHz Interface SPI Serial Voltage - Supply 1.8 V ~ 5.5 V Operating ...